Podnikatelská mise doprovázející ministra průmyslu a obchodu ČR Jozefa Síkelu do Tádžikistánu a Uzbekistánu

23. 06. 2023

Hospodářská komora České Republiky si Vás dovoluje pozvat na podnikatelskou misi doprovázející ministra průmyslu a obchodu ČR Jozefa Síkelu do Tádžikistánu a Uzbekistánu v termínu 16. – 19. července 2023. Misi organizuje HK ČR ve spolupráci s MPO a zastupitelským úřadem ČR v Taškentu.

Doprovodná podnikatelská mise, kterou povede viceprezident HK ČR Radek Jakubský, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu budou organizována podnikatelská fóra a zasedání společných pracovních orgánů v jednotlivých destinacích. Plánováno je rovněž setkání podnikatelské delegace s ministrem průmyslu a obchodu, představiteli velvyslanectví ČR a členy oficiální delegace.

Mise je primárně určena pro firmy z oblasti důlního a těžebního průmyslu, strojírenství, energetiky, dopravního průmyslu a infrastruktury. 

Předběžný program podnikatelské mise:

Neděle 16.7. – odlet z Prahy, přílet do Dušanbe

Pondělí 17.7. – program v Dušanbe, odlet do Taškentu

Úterý 18.7. – program v Taškentu

Středa 19.7. – odlet do Prahy

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku,
  • firemní profil – ZDE (bude sloužit jako textový podklad do připravovaného katalogu firem),
  • snímek pro prezentaci,
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií; platnost pasu min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR),
  • foto účastníka pro připravovaný katalog firem (min. rozlišení 500 kB, 300 dpi, 600x800 pixelů).

Závaznou přihlášku a další požadované dokumenty zašlete prosím na e-mail javorova@komora.cz nejpozději do 4.7.2023. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Záloha na účastnický poplatek za misi činí 1550 EUR / 37.000 Kč a zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace podnikatelských akcí, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. Členové HK ČR mají 10 % slevu.

slide pro prezentaci

Závazná přihláška